Uzman Desteği

Sürecimiz Nasıl Çalışır?

Evinizde çalışan, güneş enerjisi üreten bir sistem almak, düşünebileceğinizden daha hızlı ve kolaydır.

Sizin yanınızda gerçek bir enerji mimarı ile geleceği inşa et.

1- Saha Değerlendirmesi

Enerjiye satış danışmanı, kapsamlı saha değerlendirme metodolojimizi kullanarak bir ön değerlendirme gerçekleştirecektir. Ön değerlendirme sonucunda size yerinde ön analiz ve teklif hazırlayarak, sonraki aşamaya geçme seçeneğini sunacaktır.

2- Tasarım

Enerjiye elektrik ve yapı mühendisleri daha sonra evinizin büyüklüğüne, düzenine ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir güneş enerjisi sistemi tasarlayacaklar. Ayrıca seçim yapabileceğiniz birden fazla sistem seçeneği sunacaklar.

3- Öneri

Enerjiye satış danışmanınız, hem elektrik kullanımı hem de finansman açısından hedeflerinize nasıl ulaşılacağını ele alan ayrıntılı ve yazılı bir teklifi size sunacaktır. Teklifde, farklı güneş paneli konfigürasyonları, sistem boyutları, uygulanabilir indirimler ve teşvikler, finansman seçenekleri, yıllık tasarruf ve donanım özelliklerinin olduğu seçenekleri sunacaklardır.

4- Onay

Teklifimizi onayladıktan sonra enerjiye, elektrik ve yerel izin için tüm evrakları hazırlayacaktır. Takvimsel gereksinimlerinizi karşılayan bir kurulum programı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

5- Kurulum

İnşaat süresi, sistemin büyüklüğüne ve karmaşıklığına bağlı olarak değişir, ancak tipik olarak, evlerde kurulumun tamamlanması bir haftadan az sürer.

6- Denetimler

Enerjiye, tüm denetimleri yerel bina departmanlarıyla planlayacak ve ortaya çıkan sonuçları size sağlayacaktır.

7- Müşteri Hizmetleri

Enerjiye, yeni kurulmuş sistem hakkında size eğitim sağlayacaktır. Yeni güneş enerjisi sisteminize bakacak şekilde tam donanımlı olacak şekilde kayıt çizimler, garantiler, ürün bilgileri, talimatlar ve bakım gereksinimlerini içeren bir Kullanıcı El Kitabı vereceğiz.

8- Takip et

Bir güneş enerjisi sistemi, yıllarca sorunsuz hizmet sağlar. Bakımı azdır çünkü hareketli parça içermez. Güneş panellerini aşırı kir ve kalıntılardan arındırmak gerekmektedir. Enerjiye servis bölümü, güneş sisteminizin sürekli çalışmasını desteklemek için her zaman açıktır. Güneş enerjisi sisteminizi en üst düzeyde çalışır durumda tutmaya ve en yüksek verimde elektrik üretmeye yardımcı olmak için bakım programlarını da sizinle görüşmekten mutluluk duyarız.

Ücretsiz ön değerlendirme ve teklifinizi talep etmek için bizi arayın ya da  buraya tıklayın