Ticari Alanlar İçin Güneş Enerjisi

Enerjiye  ticari alanlar için güneş enerjisi sistemini, şebekenin olduğu ve olmadığı tüm koşullarda çalışacak şekilde kendi ek güç kaynağınızı oluşturmanız için size sunar.

Güneş panellerinize yeterli güneş ışığı düştüğünde, üretilen doğru akımı daha sonra alternatif akıma (AC) dönüştürülerek tesisinizin her tarafına yönlendirilir.

Tesisler için güneş enerji sistemleri, çatılara veya teras şeklinde boş alanlara kurulabilir. Farklı alan ve şekillerde kurulum detayları için montaj sistemleri veya buraya tıklayın.

Güneş enerjisi sistemlerinde, hem güneş enerjisi sistemi tarafından üretilen toplam elektrik miktarını izleyen bir üretim sayacı hem de elektrik şebekesinden gelen talebi sorunsuz bir şekilde azaltmanızı ve kullandığınızdan daha fazla üretmeniz durumunda, fazla üretilen enerjinin depolanıp daha sonra kullanılması veya fazla arzı geri satmanızı sağlayan bir net metre ile donatılmaktadır.

Site Değerlendirmeleri

Güneş elektrik sistemi için bir site seçerken göz önünde bulundurulması gereken birkaç temel kıstas vardır. Panellerin güneye bakacak şekilde yerleştirilmesi için herhangi bir engelin olmaması, bir sistemin tam üretim potansiyeline ulaşması için önemlidir. Mümkün olduğunca paneller üzerinde gün boyunca gölge düşmesinden kaçınılacak alanlara montaj yapılmalıdır.   Sistemin boyutuna bağlı olarak, kurulu her 1000 watt (1 kW) için 10 metre kare alana ihtiyacınız olacak. Güneş enerjisi sistemleri binaların çatılarına monte edilebilir, binanın dış cephesine entegre edilebilir veya direklere veya raflara topraklanabilir. Enerjiye, güneş kurulumunuzun yasal gereksinimlere ve bina yönetmeliklerine uygun olmasını ve siteniz ve koşullarınız için üretimi en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmasını sağlayacaktır.

Güneş enerjisi elektrik sistemi sizin için uygun mu?

Enerjiye enerji mimarıma güvenin.

Ücretsiz olan ve hiçbir yükümlülük oluşturmayan konut güneş enerji sistemi için alanınızın incelemesi, ön değerlendirme ve teklif sunmamız için lütfen aramaktan çekinmeyiniz Siz sadece isteyin, gerisini bize bırakın ihtiyacınız ve tüm alternatif sistem çözümlerini biz size sunalım. Enerjiye uzmanı evinize gelir, siteyi araştırır, sorularınıza cevap verir ve bir güneş enerjisi sisteminin kurulması için bir teklif hazırlar. Sonra seçim size kalmış.

Güneşe dönmek için daha da geç kalmayın.

Ücretsiz ön değerlendirme ve teklifinizi talep etmek için bizi arayın ya da  buraya tıklayın.