Konut Güneş Enerji Sistemleri

Enerjiye  konut güneş enerjisi üreten sistemi, şebekenin olduğu ve olmadığı tüm koşullarda çalışmak için kendi ek güç kaynağınızı size sunar.

Güneş panellerinize yeterli güneş ışığı düştüğünde, üretilen doğru akımı daha sonra alternatif akıma (AC) dönüştürülerek evinizin her tarafına yönlendirilir.

Konutlar için güneş enerji sistemleri, çatılara, teras şeklinde boş alanlara veya direkler üzerine kurulabilir.

Güneş enerjisi sistemlerinde, hem güneş enerjisi sistemi tarafından üretilen toplam elektrik miktarını izleyen bir üretim sayacı hem de elektrik şebekesinden gelen talebi sorunsuz bir şekilde azaltmanızı ve kullandığınızdan daha fazla üretmeniz durumunda, fazla üretilen enerjinin depolanıp daha sonra kullanılması veya fazla arzı geri satmanızı sağlayan bir net metre ile donatılmaktadır.

Konut Güneş Panelleri ve Ev Güneş Paneli Sistemleri hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Site Değerlendirmeleri

Enerjiye, güneş kurulumunuzun yasal gereksinimlere ve bina yönetmeliklerine uygun olmasını,  siteniz ve koşullarınız için üretimi en üst düzeye çıkarmak üzere doğru tasarım ve sistem mimarileri sunar.

Güneş enerjisi elektrik sistemi sizin için uygun mu?

Enerjiye enerji mimarıma güvenin.

Ücretsiz olan ve hiçbir yükümlülük oluşturmayan konut güneş enerji sistemi için alanınızın incelemesi, ön değerlendirme ve teklif sunmamız için lütfen aramaktan çekinmeyiniz Siz sadece isteyin, gerisini bize bırakın ihtiyacınız ve tüm alternatif sistem çözümlerini biz size sunalım. Enerjiye uzmanı evinize gelir, siteyi araştırır, sorularınıza cevap verir ve bir güneş enerjisi sisteminin kurulması için bir teklif hazırlar. Sonra seçim size kalmış.

Güneşe dönmek için daha da geç kalmayın.

Ücretsiz ön değerlendirme ve teklifinizi talep etmek için bizi arayın ya da  buraya tıklayın.