Hakkımızda | Enerjiye

Enerjiye, Yüksek Elektronik Mühendisi Sinan AVŞAR, Protek-Teknik ve BOR A.Ş firmalarının girişimleri ile kurulmuş enerji alanında güven veren, yenilikçi, uç teknoloji sistem ve ürün çözümleri sunan bir firmadır.

Sinan AVŞAR, askeri elektronik sistem tasarımı alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu ASELSAN’da, 19 yıla yakın Elektronik Donanım Tasarım Mühendisi, Sistem Tasarım Mühendisi, Proje Teknik Müdürü ve Sistem Mühendisliği Bölüm Müdürü olarak çok sayıda askeri projede yer almıştır. Kendisi, Elektronik birim, sistem ve sistemler sistemi tasarımlarının:  elektronik tasarım,  tasarım doğrulama ve tasarımı geçerli kılma aşamalarında görev almıştır.

Protek Teknik 1992,  Bor A.Ş.  ise 2014  yılında kurulmuş olup, Elektrik ve Endüstriyel otomasyon sektörüne yönelik ithalat ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Enerjiye, hem ulusal hem de yakın uluslararası alanda enerji sektöründe en duyarlı ve güvenilir sistem çözümleri sunmak için enerji ve enerji depolama alanında dünya çapında kabul görmüş firmalarla ortaklıklar kurmaktadır.  Amacımız, aşağıdaki sekiz özellik ile Bugünden “Gelecekteki Enerji ve Enerji Depolama Sistemleri” için “Güven Veren Çözümler” sağlamaktır.